Обама погрожує вбити журналіста за відкриття таємниць

Президент США Барак Обама розповів на телепрограмі про "Книгу таємниць", в якій є інфромація про замовників вбивства президента Джона Кеннеді.

Президент США Барак Обама визнав, що після вступу на посаду він ознайомився з "Книгою таємниць".

Згідно з фільмом Скарб нації, який вийшов у 2007 році на екрани, "Книгу таємниць" показують тільки господарям Білого дому. За сценарієм, "Книга" містить інформацію про замовників вбивства президента Джона Кеннеді, а також про уламки іншопланетного корабля, який розбився в 1947 році в околицях Розуелла в штаті Нью-Мексико, і тіла його загиблих пілотів, що зберігаються в так званій зоні 51 в Неваді.

Однак розкривати державні таємниці президент США не став. "Я можу вам сказати, що в цій книзі, але потім буду змушений відразу ж вас убити", - пожартував Обама в ході інтерв'ю ведучому однієї з популярних програм філадельфійської радіостанції Майклу Смерконішу в четвер, 20 серпня.

Звертаючись до президента, Смерконіш сказав, що його діти бачили цей кінофільм, і хотіли б знати, чи показали книгу Обамі. "Показали", - підіграв ведучому глава Білого дому та навідріз відмовившись повідомити, яка таємниця найбільше його вразила.

"Мені здається, ви теж подивилися цей фільм", - вимовив Смерконіш. "Звичайно ж", - посміхаючись зазначив Обама.

Читайте також:

Обама любить Пушкіна та слухає хіп-хоп

Барак Обама змусив росіян полюбити США

Обама закликав робити зарядку, щоб зекономити на медицині

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: