Обама поновив санкції проти КНДР

У відповідь на погрози Пхеньяну "стерти США з лиця землі", Вашингтон продовжив термін економічного ізолювання країни ще на рік.

Президент США Барак Обама продовжив термін дії деяких торгівельних санкцій відносно Північної Кореї, користуючись надзвичайними повноваженнями глави держави.

Зокрема, йдеться про обмеження, що стосуються будь-яких операцій з майном. Термін дії цих санкцій закюнчувався 26 червня. Після нового рішення Обами санкції відносно Пхеньяну діятимуть ще один рік.

Як зазначається в заяві американського президента, рішення про продовження терміну дії санкцій було прийняте у зв'язку з ризиком накопичення Північною Кореєю ядерного матеріалу, що представляє загрозу для державної безпеки Сполучених Штатів і суперечить цілям і завданням зовнішньої політики США.

У 2008 році колишній президент США Джордж Буш виключив Пхеньян зі списку країн, що допомагають тероризму і зняв з КНДР всі економічні санкції за винятком обмежень щодо операцій з майном. Саме термін дії цих обмежень продовжив 24 червня Барак Обама.

Конфлікт довкола Північної Кореї загострився після того, як 25 травня Пхеньян провів другі в своїй історії ядерні випробування, а також здійснив декілька запусків ракет малої і середньої дальності.

У відповідь на це 12 червня Рада безпеки ООН ввела нові санкції проти Пхеньяну, що забороняють, у тому числі, експорт зброї з КНДР. Захід закликав КНДР зупинити свою ядерну програму і повернутися за стіл переговорів, проте Пхеньян продовжує ядерні розробки і загрожує світовій спільноті новими запусками і випробуваннями.

24 червня державне північнокорейське інформагентство розповсюдило заяву, в якій Пхеньян повідомляв, що знищить США, якщо "американські імперіалісти" розв'яжуть нову війну.

Раніше японська розвідка попереджала, що КНДР найближчим часом здійснить новий запуск ракет, одна з яких може бути націлена у бік американського штату Гаваї.

Читайте також:

КНДР пригрозила стерти США з лиця землі

Північна Корея повідомила Японію про військові навчання електронною поштою

Обаму звинуватили у підготовці ядерної війни

США розмістять ПРО на Гаваях для захисту від корейських ракет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: