Обама пообіцяв здійснити американські мрії

Обама, звертаючись до прихильників, запевнив, що "в Америці можливо все". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Звертаючись до своїх прихильників на передінавгураційному заході у Вашингтоні, новообраний президент США Барак Обама сказав, що "в Америці можливо все", хоч і шлях, яким потрібно пройти Америці буде нелегким. На концерт під назвою "Ми - єдині", присвячений Бараку Обамі і організований на сходинках одного з найбільш значущих для американців місць - меморіалу Лінкольна, прийшли тисячі глядачів.

Обама, що приймає під своє керівництво країну, яка веде дві війни і що переживає серйозну економічну кризу, заявив, що упевнений в здатності американців подолати ці непрості обставини. Майбутній президент підкреслив, що вирішити проблеми нації буде непросто.

"Проте, не дивлячись на колосальні завдання, які чекають мене попереду, - сказав Барак Обама, - я стою тут сьогодні, повний надій і упевненості, що Америка все подолає, і мрія засновників нашої країни житиме і у наш час і після нас".

"Нам, американцям, було обіцяно, що ми самі зможемо будувати своє життя і спостерігати, як наші діти добиваються ще більших успіхів, ніж їхні батьки", - звернувся майбутній президент до своїх прихильників.

Для участі в концерті "Ми - єдині" були запрошені відомі актори, політики і музиканти, зокрема популярна група U2 і співачка Бейонсе. Цей концерт - лише один із заходів, запланованих напередодні інавгурації 44 президента США, яка відбудеться у вівторок 20 січня.

Спостерігачі відзначають якийсь символізм у виборі дати інавгурації першого чорношкірого президента США: напередодні - 19 січня - в Америці пройде щорічний день пам'яті відомого чорношкірого борця за права людини Мартіна Лютера Кінга.

Раніше, в рамках церемонії на честь загиблих американських солдатів, Барак Обама поклав вінок до могили невідомого солдата на знаменитому кладовищі в Арлінгтоні, штат Вірджинія. Цим жестом майбутній президент хотів показати своїм прихильникам, що, не дивлячись на прийдешні декілька днів святкувань і торжеств, не можна забувати про загальнонаціональні трагедії.

Влада Вашингтону сподівається, що в місто приїдуть до двох мільйонів охочих хоч би здалека подивитися на торжества з нагоди вступу на посаду Барака Обами. Тим часом спецслужби попереджають, що гостей столиці може виявитися значно більше - до п'яти мільйонів людей.

На святкові заходи на Капітолійському пагорбі було продано близько 240 тисяч квитків. Ті, хто залишилися без квитка, зможуть в день інавгурації безперешкодно знаходитися на території прилеглого до Капітолія комплексу.

До і після інавгурації Барак Обама і новий віце-президент Джо Байден зі сім'ями візьмуть участь в декількох запланованих акціях на підтримку різних етнічних общин і соціальних верств населення.

В суботу Барак Обама пройшов слідами одного з відомих американських президентів Аврама Лінкольна, проїхавши потягом зразка XIX століття з Філадельфії, де писалася конституція США, в столицю країни - Вашингтон.


Читайте також:

Обама прибув у Вашингтон для інавгурації

У Вашингтоні пройшла репетиція інавгурації Обами

У США представлений офіційний портрет Обами

Обама прибув у Вашингтон для інавгурації

У Вашингтоні пройшла репетиція інавгурації Обами

У США представлений офіційний портрет Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: