Обама поїде вмовляти британців не виходити з Євросоюзу - The Independent

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поїздка президента США до Лондона має відбутися наприкінці квітня.

Президент США Барак Обама в ході візиту в Європу в наступному місяці відвідає Великобританію, аби переконати громадян голосувати на референдумі проти виходу країни з Євросоюзу.

"Це не буде дурістю сказати, що він збирається закликати британців залишитися в ЄС. Було б дивно, якби він не зробив цього", - пише видання The Independent з посиланням на свого співрозмовника.

Зазначається, що візит президента США також допоможе відновити відносини з Девідом Кемероном. У політиків виникли розбіжності через позицію щодо Лівії.

Ймовірно візит Обами до Лондона відбудеться наприкінці квітня, коли він прибуде на відкриття індустріального ярмарку в німецькому Ганновері. Вона почне працювати з 24 квітня.

Зазначимо, в ніч на 20 лютого саміт ЄС ухвалив рішення про домовленість, яка має запобігти виходу Британії зі складу ЄС. Сторони домовилися про угоду, яка дає Великій Британії спеціальний статус в ЄС.

Референдум щодо майбутнього членства Великої Британії у Євросоюзі відбудеться 23 червня 2016 року. Про це рішення прем'єр Кемерон повідомив після закінчення переговорів у Брюсселі, де його країна отримала особливий статус у складі ЄС.

Перш за все, країні дозволили скоротити програму соціальної підтримки мігрантів. Історичну угоду Великобританії і ЄС було укладено після 9 місяців переговорів.

Відео Президент США Барак Обама подовжив санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції