Обама представив "чесний бюджет" у 3,6 трильйона доларів

Американський президент пообіцяв, що новий бюджет чесно відображатиме економічну ситуацію в країні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент США Барак Обама представив бюджет на 2010 рік, покликаний вивести Америку з економічної кризи.

Розмір бюджету становить 3,6 трлн. доларів. При цьому очікується, що його дефіцит в поточному році стане найбільшим з часів Другої світової війни і сягне 1,75 трлн.

Обама пообіцяв, що новий бюджет чесно відображатиме економічну ситуацію в країні, включаючи "повну вартість військових операція в Іраку і Афганістані".

Участь в цих двох війнах за півтора роки, по його підрахунках, відніме 200 млрд. доларів.

На потреби охорони здоров'я з цієї суми буде виділено 634 млрд. доларів, і ще 250 млрд. буде зарезервовано на випадок, якщо знову знадобиться рятувати американські банки.

Президент пообіцяв також субсидувати людей, які недавно залишилися без роботи, з тим, щоб вони могли продовжувати виплати по медичних страховках.

Крім того, Обама планує знову підняти податки для дуже спроможних людей і підприємців, які перевели виробництво за кордон, і понизити податки для 95% населення.

Названі суми є приблизними. Остаточні деталі бюджету будуть оголошені в квітні.

Незадовго перед представленням бюджету Барак Обама вперше виступив перед обома палатами Конгресу. У своїй промові він пообіцяв, що після кризи США "стануть ще сильнішими, ніж раніше".

Він також підкреслив, що до 2013 року дефіцит бюджету потрібно скоротити удвічі. Для цього, переконаний Обама, потрібно закрити неефективні освітні програми, перестати безпосередньо підтримувати сільськогосподарські підприємства, які цього не потребують, а також перестати витрачати гроші на озброєння часів "холодної війни".

Читайте також:

Рейтинги Обами падають

Антикризовий план Обами обвалив фондовий ринок

Індекси США падають через "маленьку" Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: