Обама представив новий план порятунку економіки США

Оновлений план розрахований на підвищення добробуту американців, які втратили робочі місця і особисті накопичення в період економічної кризи.

Президент США Барак Обама представив новий план пожвавлення американської економіки. В ході свого виступу у Вашингтоні глава Білого дому зробив акцент на питаннях підтримки малого бізнесу, а також на боротьбі з безробіттям.

За словами Обами, оновлений план розрахований на підвищення добробуту американців, які втратили робочі місця і особисті накопичення в період економічної кризи.

Крім того, президент запропонував виділити близько 150 млрд дол з федерального бюджету для підтримки та інвестування коштів у малий бізнес. Обама також висловив думку про можливість ліквідувати виплати відсотків по державних кредитах, отриманих малими підприємствами.

Крім цього, на думку президента, необхідно виділити кошти для поліпшення інфраструктури країни. У питанні ефективного використання енергоресурсів Обама висловився за надання пільг споживачам, які використовують енергозберігаючі джерела енергії.

Глава Білого дому також акцентував увагу на високому рівні безробіття в США. На його думку, показник безробіття на рівні 10% є незадовільним для країни в цілому. "Робота ще далека від свого завершення", - вважає Обама. Незважаючи на те що збільшення чисельності безробітних у країні і було призупинено, США все ще стикаються з труднощами в питанні створення нових робочих місць для населення, яке постраждало від кризи.

Також американський президент відзначив, що США пережили "два складних роки", однак "немає сумнівів у тому, що попереду країну все ще чекає низка складних місяців".

У своїх попередніх виступах глава Білого дому заявляв, що США більше не загрожує друга Велика депресія, і уточнював, що економіка країни поступово вирівнюється після фінансового колапсу "завдяки низці заходів, прийнятих адміністрацією для відновлення економіки". Президент, крім того, закликав американських бізнесменів більше коштів вкладати в національну економіку.

Нагадаємо, однак, що попередня реформа Обами в галузі охорони здоров'я викликала напружену полеміку в американському суспільстві і стала в тому числі причиною швидкого падіння рейтингу президента.

Крім того, не дуже задоволені американці ы зовнішньою політикою глави держави, особливо це стосується істотного збільшення військового контингенту США в Афганістані.

Також громадян Америки турбують величезні державні витрати і зростаючий дефіцит федерального бюджету. Так що не виключено, що нову ініціативу Обами чекає не дуже теплий прийом.

Читайте також:

Пентагон передрік збільшення втрат США в Афганістані

Падіння долара викликає спекуляції та затягує кризу

На Барака Обаму готували п`ять замахів

Росія та США проведуть спільні військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: