Обама прибув до Нью-Йорка на церемонію пам'яті жертв 11 вересня

Задля участі у церемонії поминання жертв терактів 11 вересня 2001 року  Барак Обама прибув до Нью-Йорка, де відвідав пожежне депо, 15 співробітників якого загинули під час терактів.

Президент США Барак Обама прибув до Нью-Йорка, щоб взяти участь у церемонії поминання жертв терактів 11 вересня 2001 року.

Барак Обама вже відвідав пожежне депо, 15 співробітників якого загинули під час терактів.

"Це місце символізує велику жертву, на яку ви пішли в той жахливий день майже десять років тому. Звичайно, ви не повернете друзів, яких втратили. Те, що трапилося в минулу неділю (день, коли був убитий Усама бен Ладен), свідчить про наступне: "Коли ми говоримо, що ніколи не забудемо, ми відповідаємо за свої слова. Це щось, що вище партій і урядів", - сказав Барак Обама пожежникам.

Потім президент зупинився біля будівлі управління поліції Нью-Йорка, щоб віддати данину поваги його співробітникам, які брали участь у порятунку постраждали 11 вересня 2001 року.

Барак Обама відвідає меморіал "нульова відмітка", розташований на місці зруйнованого Всесвітнього торгового центру, покладе вінок і зустрінеться з сім'ями загиблих під час теракту 11 вересня.

Читайте також:

Обама не публікуватиме фото убитого бен Ладена, щоб "не лякати людей"

Рейтинг Обами підскочив після ліквідації бен Ладена

Обама особисто вибрав спосіб ліквідації бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: