Обама прибув до Нью-Йорка на церемонію пам'яті жертв 11 вересня

Задля участі у церемонії поминання жертв терактів 11 вересня 2001 року  Барак Обама прибув до Нью-Йорка, де відвідав пожежне депо, 15 співробітників якого загинули під час терактів.

Президент США Барак Обама прибув до Нью-Йорка, щоб взяти участь у церемонії поминання жертв терактів 11 вересня 2001 року.

Барак Обама вже відвідав пожежне депо, 15 співробітників якого загинули під час терактів.

"Це місце символізує велику жертву, на яку ви пішли в той жахливий день майже десять років тому. Звичайно, ви не повернете друзів, яких втратили. Те, що трапилося в минулу неділю (день, коли був убитий Усама бен Ладен), свідчить про наступне: "Коли ми говоримо, що ніколи не забудемо, ми відповідаємо за свої слова. Це щось, що вище партій і урядів", - сказав Барак Обама пожежникам.

Потім президент зупинився біля будівлі управління поліції Нью-Йорка, щоб віддати данину поваги його співробітникам, які брали участь у порятунку постраждали 11 вересня 2001 року.

Барак Обама відвідає меморіал "нульова відмітка", розташований на місці зруйнованого Всесвітнього торгового центру, покладе вінок і зустрінеться з сім'ями загиблих під час теракту 11 вересня.

Читайте також:

Обама не публікуватиме фото убитого бен Ладена, щоб "не лякати людей"

Рейтинг Обами підскочив після ліквідації бен Ладена

Обама особисто вибрав спосіб ліквідації бен Ладена

ВідеоОбама прибув до Нью-Йорка на церемонію пам'яті жертв 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: