Обама просить збільшити фінансування війни у Іраку та Афганістані

За даними якого відповідний запит буде поданий законодавцям у лютому.

Адміністрація президента США Барака Обами попросить у Конгресу 33 мільярди доларів у вигляді додаткового фінансування кампаній в Афганістані та Іраку.

За даними якого відповідний запит буде поданий законодавцям у лютому, одночасно з проектом рекордного бюджету Пентагону на 2011 рік.

Про бюджетні плани адміністрації на період до 2015 року в понеділок, 11 січня, і вівторок були поінформовані високопоставлені американські воєначальники. Передбачається, що додаткове фінансування переважно піде на розвиток війни в Афганістані.

Що стосується бюджету міністерства оборони на 2011 рік, його точний об'єм поки не названий, але військові вважають, що вперше буде перевищена позначка в 700 мільярдів доларів. Воєначальники також були заздалегідь ознайомлені з Чотирирічною оборонною доповіддю (Quadrennial Defense Review) - стратегічним документом, який буде представлений Конгресу 1 лютого. Відомо, що одним з пріоритетів у доповіді названо активне використання безпілотних літальних апаратів.

Нагадаємо, 21 грудня президент США Барак Обама підписав законопроект про виділення 626 млрд дол. на потреби американського військового відомства в 2010 фінансовому році. У цю суму, призначену для Пентагону, включені 128 млрд дол. на продовження військових операцій в Іраку та Афганістані.

Читайте також:

Таліби вбили вісьмох поліцейських в Афганістані

Обама: застосування військових методів для досягнення миру є неминучим

Таліби помстяться Південній Кореї за введення військ до Афганістану

ФРН виплатить жертвам авіаудару в Афганістані три млн євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: