Обама провів онлайн-конференцію на YouTube

Президент США вирішив деталізувати своє звернення до Конгресу "Про становище країни" і пояснити його так, щоб звичайні американці теж зрозуміли.

Президент США Барак Обама провів онлайн-конференцію на YouTube, у ході якої американський лідер у прямому ефірі відповів на запитання Інтернет-користувачів.

Конференція Обами на популярному відеохостингу, яка стала першим подібним заходом голови держави, тривала близько півгодини.

Інтернет-користувачі проявили великий інтерес до нововведення Білого дому - на адресу Обами за п'ять відведених для прийому повідомлень днів надійшло понад 11 тисяч питань, а при виборі найкращих з них було подано в цілому 630 тисяч голосів. У підсумку питання, що отримали найбільше схвалення з боку тих, хто голосував і пройшли попередню модерацію, були передані Обамі, який відповів на них у прямому ефірі на YouTube.

Найбільше користувачів хвилювала внутрішня політика держави, зокрема очікувана реформа системи охорони здоров'я, зміни в податковому законодавстві, національна безпека, ситуація в економіці та бізнесі та інші.

Не залишилася без уваги і зовнішня політика США: користувачі цікавилися планами Вашингтона в сфері боротьби з міжнародним тероризмом, а також дивувалися, чому закриття в'язниці Гуантанамо на Кубі вимагає так багато часу і зусиль.В цілому користувачі інтернету і YouTube привітно зустріли Обаму і фактично не поставили жодного гострого питання. Що стосується відповідей Обами, то здебільшого вони відповідали його раніше озвученим позиціям, і нічого нового американський президент так і не сказав.

На завершення своєї онлайн-конференції президент Обама зізнався, що отримав велике задоволення від спілкування через YouTube і висловив надію, що подібні заходи в майбутньому будуть проводитися регулярно.

Захід став свого роду продовженням звернення Обами до Конгресу "Про становище країни" від 27 січня 2010 року і був покликаний роз'яснити користувачам найбільш важливі пункти, озвучені президентом в його першому посланні конгресменам.

Президент США Барак Обама відомий своїм інтересом до сучасних Інтернет-технологій. В американського президента є мікроблог на сервісі Twitter, а його виступи регулярно транслюються в прямому ефірі через YouTube і Facebook.

Читайте також:

Обама виступив зі своїм першим зверненням про стан США

Обама визнав свою непопулярність

Обама планує залишитися президентом найближчі 8 років

ВідеоОбама розкритикував спецслужби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: