Обама розкритикував Кубу за порушення прав людини

Обама закликав кубинську владу до звільнення всіх політичних ув'язнених і дотримання прав громадян країни.

У середу, 24 березня, президент США Барак Обама засудив нещодавні порушення прав людини на Кубі, назвавши їх такими, що "глибоко турбують".

У своїй заяві Обама згадав смерть кубинського дисидента в лютому Орландо Сапати Тамайо, а також репресії щодо учасниць руху Жінки в білому (Las Damas de Blanca).

За словами глави Білого дому, всі ці події свідчать про те, що влада Куби не хоче здійснювати в країні демократичні зміни і продовжує відповідати на вимоги свого народу "стиснутим кулаком".

Обама також повторив традиційний заклик США до кубинської влади про звільнення всіх політичних ув'язнених і дотримання прав громадян країни.

Нагадаємо, у вересні минулого року Обама продовжив на рік торгове ембарго щодо Куби. При цьому таке рішення було ухвалено на тлі потепління відносин між Вашингтоном і Гаваною. Раніше Обама дав розпорядження уряду про впровадження в життя нового закону, що пом'якшує економічні санкції США стосовно Куби.

Згідно із законом, громадяни США, які мають близьких родичів на Кубі, зможуть відвідувати їх не раз на три роки, як раніше, а щороку. Крім того, саме поняття "близьких родичів" було розширено, і охоплює крім батьків, дітей, братів, сестер, бабусь і дідусів, ще і племінників, двоюрідних братів і сестер, тіток та дядьків.

Читайте також:

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Обама: величезний дефіцит бюджету США загрожує економіці

Під час суперечки про медичну реформу американцю відкусили палець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: