Обама розповів, чому стратегія Росії у Сирії "приречена на провал"

Обама розповів, чому стратегія Росії у Сирії "приречена на провал"

Обама назвав "великою помилкою" підтримку режиму сирійського президента Башара Асада з боку Росії / Фото: Reuters

Президент США назвав "великою помилкою" підтримку режиму сирійського президента Башара Асада з боку Росії.

Президент США Барак Обама вважає, що стратегія Росії у війні в Сирії "приречена на провал". А підтримку режиму сирійського президента Башара Асада з боку Росії він назвав "великою помилкою".

На думку президента США, Асад, мабуть, запросив у свою країну військових з Росії, оскільки побоюється втрати влади. Про це пише Deutsche Welle із посиланням на АР.

Разом з тим Обама зазначив, що Росія і США мають спільні інтереси в боротьбі з терористичною організацією "Ісламська держава". За його словами, якби Москва була готова до співпраці з очолюваним США військовим альянсом проти ісламістів, це могло б привести до єдиного політичного вирішення сирійської проблеми. Тим самим Обама відповів на заклик міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова координувати дії проти ІД із Дамаском.

За інформацією адміністрації США, зараз виявляється все більше підтверджень військового втручання Росії в сирійську громадянську війну. Зокрема, йдеться про появу в Сирії російських військових літаків, бронемашин і десантних кораблів. Американська влада припускає, що Росія планує наносити масовані авіаудари в провінції Латакія.

Росія направила до Сирії два десантні кораблі та військову авіацію - Reuters

Росія направила до Сирії два десантні кораблі та військову авіацію - Reuters

Повʼязані теми:

Наступна публікація