Обама розповів про рукавички Мохаммеда Алі на стіні президентського кабінету

Президент США зберігає реліквію разом із фотографією спортсмена.

Президентське подружжя Барака і Мішель Обами разом з усім світом сумує у зв'язку зі смертю легендарного боксера Мохаммеда Алі. Про це йдеться в поширеній Білим Домом заяві американського президента.

"Як і всі на цій планеті, Мішель і я сумуємо через його смерть. Але ми також вдячні Богу за те, що нам пощастило дізнатися його, нехай навіть і на мить; як пощастило нам всім, що Навеличніший обрав наш час", - написав Обама.

"Мохаммед Алі приголомшив світ. І світ став кращим від цього. Ми все стали кращими від цього. Мішель і я висловлюємо наші найглибші співчуття його родині, і ми молимося, щоб найбільший з усіх бійців в світі нарешті знайшов спокій", - запевнив президент США.

Обама також зізнався, що зберігає пару боксерських рукавичок Алі в своєму кабінеті: "Прямо під культовим знімком, де юний 22-річний чемпіон, як лев, гарчить над полеглим Сонні Лістоном".

Відомі спортсмени, політики і голлівудські зірки відреагували на смерть 74-річного легендарного боксера Мухаммеда Алі.  Вони виражають свої співчуття й постять фото з "Найвеличнішим".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: