Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама скасував зустріч з президентом Філіппін, який назвав його "с*чим сином"

Президент США назвав Дутерте "колоритним парубком".

Президент США Барак Обама скасував зустріч з новим президентом Філіппін Родріго Дутерте, яка була запланована на вівторок, 6 вересня. Це сталося після того, як Дутерте назвав Обаму "с*чим сином".

"Ясно, що він колоритний парубок. Те, що я доручив своїй команді зробити, це поговорити зі своїми філіппінськими колегами, щоб з'ясувати час, коли ми можемо мати конструктивні, продуктивні розмови", - цитує Обаму The Associated Press.

Родріго Дутерте вилаяв Обаму напередодні саміту у Лаосі, куди збираються приїхати лідери обох країн. Новообраний президент Філіппін розгнівався через попередження від глави США про майбутню розмову щодо боротьби з наркотиками на Філіппінах, яка забрала понад 2400 життів протягом трохи більше двох місяців.

"Ви повинні виявляти повагу. Не просто кинути запитання і заяви. С*чий син, я прокляну тебе на цьому форумі," - сказав на прес-конференції Дутерте незадовго перед вильотом в Лаос, при цьому використавши лайливу фразу тагальською мовою.

Одіозний Дутерте був обраний президентом в травні після того, як пообіцяв вести безпрецедентну війну із незаконним обігом наркотиків. Згідно з офіційними даними, після того, як він почав роботу на новій посаді, понад 2400 осіб були вбиті в поліцейських операціях із боротьби з наркотиками. Він також гнівно відреагував на критику католицької церкви, правозахисних груп й Організації Об'єднаних Націй.

Залиште свій коментар

Вибір редакції