Обама: США більше не можуть собі дозволити жити за чужий рахунок

На думку Барака Обами, США слід зосередитися на виробництві, а не на споживанні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент США Барак Обама застеріг американців від того, що інші країни можуть втомитися позичати гроші США.

"Якщо все, що ми робитимемо - це витрачати гроші, а не виробляти, то з часом багато країн втомляться позичати нам гроші і свято закінчиться" - сказав Обама на прес-конференції, що відбулася в понеділок увечері в Білому домі.

"Взагалі-то свято вже закінчилося" - додав він.

На думку Обами, США слід зосередитися на виробництві, а не на споживанні.

"Наш рівень заощаджень значно знизився і економіка, рушійною силою якої були споживчі витрати, не може більше стійко розвиватися", - сказав президент США.

Він вважає, що слід зупинити спіраль, за якою гроші безупинно надходять в кишені споживачів. "Це означає ослаблення кредитів, це означає надання інвестицій, які не лише зможуть негайно дати людям робочі місця, але і зможуть закласти основу для довгострокового економічного зростання", - відзначив Обама.

"Найголовніше, що ми повинні зробити сьогодні - добитися того, щоб економіка припинила тонути" - сказав він.

"Саме тому ухвалення плану економічного відновлення - правильне рішення, навіть, не дивлячись на те, що я розумію, наскільки це дорого" - відзначив Обама.

"Послухайте, я сам не хочу зараз витрачати гроша. Уявлення про те, що я прийшов сюди витратити 800 мільярдів доларів, це не те, як я уявляв собі початок мого президентства, але доводиться змиритися з існуючими обставинами" - підкреслив президент США.


Читайте також:
США відклали порятунок фінансової системи
Обама відклав рішення про дату виведення військ з Іраку
Обама: відмова від антикризового плану означає катастрофу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: