Обама: США ніколи не будуть вести війни з ісламом

Він підкреслив, що десять років, які минули зі страшного дня 11 вересня 2001 року, довели здатність Америки до відновлення навіть після найтяжчих потрясінь і її вміння зберегти свої ідеали.

США ніколи не будуть вести війну з ісламом чи будь-якою іншою релігією, запевнив президент США Барак Обама, виступаючи в неділю ввечері у Вашингтоні з промовою, присвяченою десятій річниці терактів 11 вересня 2001 року.

"Ці минулі десять років нагадали про зв'язок між усіма американцями. Ми не піддалися підозрілості та недовірі. Після 11 вересня президент Джордж Буш ясно дав зрозуміти те, що ми підтверджуємо і сьогодні: США ніколи не будуть вести війни з ісламом чи будь-якою іншою релігією. Іммігранти приїжджають сюди зі всього світу. В найбільших і найменших містах, в школах і на робочих місцях як і раніше можна бачити людей всіх можливих рас, релігій і етносів – і всі вони присягають на вірність нашому прапору, і всі вони мають одну і ту ж американську мрію - E Pluribus Unum – "З багатьох – єдине" (девіз на гербі США)", - сказав Обама.

Він підкреслив, що десять років, які минули зі страшного дня 11 вересня 2001 року, довели здатність Америки до відновлення навіть після найтяжчих потрясінь і її вміння зберегти свої ідеали, навіть коли зло виявляється настільки близько і настільки відчутне.

"Будівлю Пентагону відремонтовано, в ній працюють патріоти, які мають спільну мету. Шанксвілл – місце, де зародилася дружба між жителями містечка та сім'ями, які втратили своїх близьких. Нью-Йорк залишається вируючою столицею мистецтв і промисловості, моди і торгівлі", - нагадав президент США.

Обама запевнив, що американці ніколи не забудуть 11 вересня і тих людей, чиї життя були перервані терористами.

"І через десятки років американці будуть приходити до меморіалів, споруджених в пам'ять тих, хто загинув 11 вересня", - сказав він.

Читайте також:

Обама поклав вінок до меморіалу жертв терактів 9/11

У Нью-Йорку відкрили грандіозний меморіал жертвам терактів 11 вересня

Янукович написав Обамі, що після теракту 11 вересня світ змінився назавжди

Обама: "Аль-Каїда" приречена на поразку, США стали сильнішими

Нью-Йорку загрожують нові теракти

ВідеоОбама: США ніколи не будуть вести війни з ісламом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: