Обама: це вам не футбол - санкції проти Ірану будуть кусатися

Американський президент заявив, що не виключає жодних варіантів реакції на іранську загрозу, але перевагу віддає дипломатії.

Президент США Барак Обама заявив, що якщо Іран найближчим часом не доведе світовій спільноті мирний характер своєї ядерної програми, проти нього будуть застосовані "санкції, які кусаються".

Виступаючи в Пітсбурзі після закінчення саміту "Великої ддвадцятки", Обама підкреслив, що Сполучені Штати не виключають жодних варіантів реакції на іранську загрозу, проте перевагу він особисто віддає дипломатичному рішенню.

Відповідаючи на питання, якими саме можуть бути санкції, Обама сказав: "Це вам не футбол, я зосереджуюся на вирішенні проблеми".

"Ми з нашими партнерами збираємося розглянути широке коло варіантів", - підкреслив американський лідер.

За словами Обами, все зараз залежить від Ірану і його вибору.

Нагадаємо, у п'ятницю стало відомо про будівництво в Ірані другого заводу зі збагачення урану. Президент США та європейські лідери висунули Тегерану "ядерний" ультиматум: іранська влада має негайно допустити на об'єкт міжнародних спостерігачів та розкрити всю інформацію про ядерну програму.

Засудив Іран і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, хоча раніше Москва зазвичай підтримувала політику цієї країни. Мєдвєдєв закликав Іран вжити кроків з відновлення довіри до своєї ядерної програми до зустрічі з "Великою шісткою" в Женеві, яка відбудеться 1 жовтня.

Читайте також:

Захід висунув Ірану "ядерний" ультиматум

Мєдвєдєв дав Ірану п'ять днів, щоб повернути довіру світу

Іран повідомив про запуск другого заводу зі збагачення урану

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію про ядерне роззброєння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: