Обама у 2009 на продажі книжок заробив майже 6 млн доларів

Барак Обама оприлюднив свою податкову декларацію за 2009 рік. Найбільше коштів президент США отримує з продажу власних книжок.

Президент США Барак Обама та його дружина Мішель подали спільну податкову декларацію. Їх загальний дохід в 2009 році склав 5,5 мільйона доларів

Податкова декларація подружжя Обам була оприлюднена у четвер, 15 квітня. За 2009 рік Барак і Мішель Обама вдвічі збільшили свій дохід - трохи більше 5,5 млн. доларів. Тоді як в 2008 році родина американського президента отримала 2,7 млн. доларів. Основні заробітки Обамі приніс продаж книжок за його власним авторством - "Мрії мого батька" і "Зухвалість надії".

Сім'я глави Білого дому заплатила федеральний прибутковий податок у розмірі 1,8 млн. доларів. Ще 163 тисячі податку було заплачено штату Іллінойс.

У минулому році Обама і його дружина направили 329 тис. доларів сорока благодійним організаціям. Найбільший внесок - 50 тисяч доларів - був наданий СARE (організація по боротьбі з бідністю) та Об'єднаному університетського фонду допомоги негритянським студентам.

Крім того, в 2009 році в Обами були і незаплановані доходи, від яких він, втім, відмовився. У жовтні минулого року американський президент отримав Нобелівську премію миру, а разом з нею премію у розмірі 1,4 млн. доларів, проте відмовився від грошей і передав їх на доброчинність.

Нагадаємо, щодо укаїнського президента Віктора Януковича, Кабмін скоротив його зарплату на 50% з 1 квітня 2010 року. Про це йде мова у постанові Кабміну №284 від 31 березня.

Читайте також:

Азаров за минулий рік заробив 300 тисяч

Янукович урізав собі зарплату на 50%

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: