Обама виділив чверть мільярда доларів на пропаганду утримання від сексу

У США виділять з бюджету 250 млн дол, щоб переконати підлітків не займатися сексом до весілля. Раніше виділяли 50 млн - не допомогло.

Влада США продовжить фінансування шкільних освітніх програм, що пропагують утримання від сексу. Згідно з підписаним Бараком Обамою проектом реформи охорони здоров'я, з 2009 по 2014 рік на ці програми буде виділено 250 мільйонів доларів.

Уряд США щорічно (з 1998 року) виділяє 50 мільйонів доларів на освітні програми з пропаганди утримання від сексу. За даними на липень 2009 року, влада 22 американських штатів, а також столиці США відмовилися від фінансування цих програм.

Згідно із законом про соціальне страхування, для отримання державної підтримки програма повинна сформувати у школярів уявлення про те, що утримання від сексу - це єдиний спосіб запобігти зараженню статевими інфекціями, а також - небажаної вагітності.

Крім того, програма повинна показувати, що секс до шлюбу, швидше за все, несприятливо позначиться на фізичному і психічному здоров'ї учнів.

Супротивники пропаганди утримання вважають, що ефективність таких програм не підтверджена, тому доцільність виділення 250 мільйонів доларів з бюджету сумнівна. Ця точка зору підтверджується науковими даними. Зокрема, за даними дослідження, проведеного на замовлення Конгресу США в 2007 році, жодна з чотирьох існуючих програм з пропаганди утримання не надала позитивного впливу на сексуальну поведінку підлітків.

Згідно з результатами іншого дослідження, опублікованого в січні 2009 року в журналі Pediatrics, школярі, яких навчають утримуватися, займаються сексом до шлюбу так само часто, як і інші учні. Однак перші рідше користуються контрацептивами, коли стають сексуально активними.

Реформа охорони здоров'я також передбачає додаткове фінансування в розмірі 75 мільйонів доларів на програми з формування персональної відповідальності учнів, які, крім помірності, включають навчання методам контрацепції.

Читайте також:

Американці вважають Обаму антихристом та новим Гітлером

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Донькам Барака Обами викладав вчитель-педофіл

Берлусконі розповів про свої "сердечні стосунки" з Обамою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: