Обама відкинув можливість нової кризи в США

Президент США наголосив на важливості збереження довіри виборців до влади країни.

Президент США Барак Обама не думає, що Сполученим Штатам загрожує нова криза. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу CBS News.

Фрагменти інтерв'ю телеканал представив на своєму вебсайті. Повна версія вийде в ефір у неділю.

"Не думаю, що нам загрожує небезпека нової кризи, але нам загрожує небезпека не оговтатися досить швидко для того, щоб вирішити проблеми з кризою безробіття і допомогти всім страждаючим від нього людям. Ось чому нам треба робити більше", - сказав Обама.

Президент США також наголосив на важливості збереження довіри виборців до влади країни.

"Питання довіри дуже важливе, нам не треба було допускати ситуації, що склалася навколо стелі держборгу. Я б хотів, щоб спікер палати представників пішов на більш серйозний компроміс, здатний вирішити проблему бюджетного дефіциту в довгостроковій перспективі. У нас все ще є можливість вирішити цю проблему, ще не пізно. Я представлю план, який відправлю на розгляд спікера ", - нагадав президент США.

Як очікується, на початку вересня Обама виступить з великою промовою з економіки, в якій представить план економічних перетворень з метою скорочення бюджетного дефіциту і приборкання зростання держборгу.

Нагадаємо, підсумковим законом з підвищення стелі держборгу виявилися незадоволені всі сторони. Заради досягнення компромісу адміністрації США довелося відмовитися від своєї головної вимоги - ліквідації податкових пільг для найбагатших американців.

Крім цього республіканці домоглися скорочення держвитрат на загальну суму більш ніж 2,5 трильйона доларів. Однак Обама відстояв збереження обсягу видатків на соціальну сферу і зумів відсунути наступний термін підвищення стелі держборгу, чим, у свою чергу, залишилися незадоволені республіканці.

Раніше глава Світового банку Роберт Зеллік розцінив європейську боргову кризу як більш небезпечний, ніж проблеми американської економіки, що спонукали агентство Standard & Poor's знизити кредитний рейтинг США.

Читайте також:

Fitch підтвердило рейтинг США на найвищому рівні

Президент Болівії: США скоро стануть колонією Китаю

Moody's погіршило прогноз росту економіки США

У Обами з'явився серйозний конкурент - "Буш на стероїдах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: