Обама відклав рішення про дату виведення військ з Іраку

Зараз ведеться розробка планів виведення американського контингенту протягом 16, 19 і 23 місяців

Президент США Барак Обама відклав ухвалення рішення про дату виведення американських військ з Іраку для опрацювання різних варіантів і оцінки можливих наслідків. Про це телекомпанію CNN на умовах анонімності повідомили двох високопоставлених представників Пентагону.

За інформацією джерел телекомпанії, в даний час ведеться розробка планів виведення американського контингенту протягом 16, 19 і 23 місяців. Остаточне рішення буде прийнято після ретельного аналізу ризиків і можливих наслідків кожного з представлених планів. Нагадаємо, що в ході передвиборної кампанії Барак Обама обіцяв вивести війська з Іраку протягом 16 місяців.

В той же час CNN відзначає, що ініціатива збільшення термінів виводу належить військовому командуванню, сам Обама не давав яких-небудь розпоряджень і не призначав нових дат. Президент лише погодився вислухати міркування військових і прийняти рішення після обговорення представлених ними планів.

Американська адміністрація також відклала на деякий час рішення про посилення афганського контингенту до вироблення нової стратегії дій в країні.

Раніше прем'єр-міністр Іраку Нурі Аль-Маліки заявив, що процес виведення підрозділів армії США "може бути прискорений". Нагадаємо, що згідно з домовленостями, ув'язненого між іракським урядом і адміністрацією Джорджа Буша, виведення військ США з Іраку здійснюватиметься протягом трьох років і повинен завершитися до кінця 2011 року.

Читайте також:
Обама виводить війська з Іраку
На виборах в Іраку проголосувала половина виборців
Обама: відмова від антикризового плану означає катастрофу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: