Обама відмовився направляти війська в Афганістан без підтримки американців

Обама не ризикуватиме життям солдатів, якщо це не варте інтересів Америки. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент США Барак Обама запевнив американських військовослужбовців в тому, що їх не відправлять в Афганістан "без належної підтримки" з боку влади і населення США.

"Я хочу, щоб ви зрозуміли, я готовий без вагань використовувати силу для захисту американського народу і наших найважливіших інтересів. Але, водночас, я обіцяю, я не буду ризикувати вашими життями, якщо тільки це не необхідно для інтересів Америки", - говориться у заяві президента США.

Напередодні стало відомо, що американський посол у Кабулі Карл Айкенберрі надіслав у Білий дім послання, в якому він закликав президента США не посилати в Афганістан додаткові війська.

Водночас, командувач коаліційними силами в Афганістані Стенлі Маккрістал заявляв, що для успіху в Афганістані йому незабаром будуть потрібні масштабні підкріплення (близько 40 тисяч військовослужбовців), а в іншому випадку військову операцію чекає провал. Будь-які менш масштабні зміни стратегії генерал проголосив недалекоглядними.

Нагадаємо, в Афганістані перебуває 68 тисяч американських солдатів. Загальна кількість військ міжнародної коаліції в цій країні - понад 100 тисяч.

Читайте також:

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Обама діє в Афганістані за планом Буша

Обама не збирається виводити війська з Афганістану

 

ВідеоОбама відмовився направляти війська в Афганістан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: