Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама відреагував на офшорний скандал: "Багато з цього законно, і це проблема"

Президент назвав податкові нишпорки глобальним ускладненням.

Президент США Барак Обама закликав посилити заходи протидії ухиленню від сплати податків. Голова держави наголосив, що конгрес має зробити так, аби американські компанії сплачували податки на загальних підставах. Про це він заявив у вівторок, 5 квітня, виступаючи перед журналістами у Білому домі, передає DW.

Як каже президент, великі корпорації не повинні "гратися з системою" та використовувати податкові лазівки.

"Вони (компанії – прим.ред.) відмовляються від "громадянства" і заявляють, що вони базуються десь в іншому місці. Вони отримують всі вигоди, будучи американськими компаніями, але не виконують обов'язків сплачувати податки так, як це мають робити всі інші", - заявив Обама.

Президент США додав, що винне багато в чому недосконале законодавство: "Багато що з цього є законним, і саме це є проблемою".

Водночас, за словами президента США, інформація про те, що впливові міжнародні політики та бізнесмени приховують гроші в підставних компаніях показує: "ухилення від сплати податків є великою глобальною проблемою".

офшорні фірми

Нагадаємо, із компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Відео Барак Обама прокоментував офшорний скандал

Залиште свій коментар

Вибір редакції