Обама виконав передвиборну обіцянку зводити дружину в театр

Перед візитом до театру на Бродвеї Барак і Мішель Обама пообідали в ресторані Blue Hill, в якому подають органічні продукти. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент США Барак Обама виконав свою передвиборну обіцянку повести після виборів дружину Мішель на Бродвей.

"Під час передвиборної кампанії я пообіцяв, що візьму її в театр на Бродвеї, як тільки все це закінчиться", - пояснив президент.

Представники опозиційної Республіканської партії дорікнули йому в тому, що він не піклується про економію.

Вони також вважають, що ця поїздка лідера США до Нью-Йорка в даний момент нетактовна і недоречна, оскільки американський автогігант General Motors готується оголосити про своє банкрутство.

Президента та першу леді в їх поїздці супроводжували помічники президента і представники ЗМІ.

Барак і Мішель Обама вирушили до Нью-Йорка не на звичайному президентському боїнгу, а на меншому літаку. Перша пара Америки пообідала в модному ресторані Blue Hill, в якому подають органічні продукти, вирощені власником і шеф-кухарем закладу Даном Барбером.

Після обіду президент з дружиною вирушили до театру. Подивитися на президентський кортеж зібралися величезні натовпи народу.

Барак і Мішель Обама подивилися п'єсу афро-американського драматурга Огаста Уїлсона "Джо Тернер приходить і йде". Дія спектаклю відбувається в гуртожитку міста Пітсбурга в той час, коли тисячі нащадків колишніх рабів у пошуках роботи хлинули з сільського півдня до міст промислово розвиненої півночі США.

Після театру подружжя повернулося до Вашингтона.

Читайте також:

Американська газета закликала вбити Обаму

Черницю довелося відтягати від Обами за ноги

Обама назвав найкращими президентами США себе й Рузвельта

Обама відзначає сто днів президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: