Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама вимагатиме від Греції закрити порти для кораблів із Росії – грецькі ЗМІ

Обама також запропонує Греції голосувати за введення нових антиросійських санкцій.

Під час майбутнього візиту до Афіни 44-й президент США Барак Обама вимагатиме від прем'єр-міністра Греції Алексіса Ціпраса закрити порти для кораблів російського Військово-морського флоту.

Про це повідомляє РБК з посиланням на грецький інтернет-портал Militaire.gr, що спеціалізується на військовій тематиці і політиці. За даними видання, зустріч відбудеться 15 і 16 листопада.

Крім того, як пише Militaire.gr, в Афінах Обама запропонує Греції проголосувати під час засідання Євросоюзу в грудні за введення нових антиросійських санкцій, а також попросить підтримати скасування незаконного вето на вступ колишньої югославської республіки Македонія до НАТО.

Як зазначає грецький портал, всі ці вимоги визначили співробітники фонду Heritage Foundation, який видання називає "фондом-фортецею войовничих "неоконсервативних" керівників американської зовнішньої політики у Вашингтоні".

Як зауважує видання, "поки Крим залишається під незаконною окупацією" і Росія продовжує підтримувати президента Сирії Башара Асада, Обамі необхідно оголосити, що підтримка Грецією російського флоту "абсолютно недоречна для союзника в НАТО".

 "Грекам необхідно рекомендувати взяти за приклад нещодавній вчинок Іспанії та скасувати майбутні візити російського флоту", — йдеться на сайті видання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції