Обама вирішив не направляти нові війська в Афганістан

Президент США відклав рішення щодо додаткових військ в Афганістані через звинувачення оточення в наслідуванні політики Буша.

Президент США Барак Обама відклав рішення про направлення додаткових військ до Афганістану через сумніви в законності виборів і уряду країни.

Про це повідомили представники адміністрації американського президента. За їх даними, Обама обмірковує інші можливості.

Раніше впливовий законодавець-демократ закликав Обаму не наслідувати "непродуману" політику адміністрації Буша, а республіканці звинуватили його в повільністі, чиновники сказали, що буде проведено ретельний аналіз, покликаний з'ясувати, чи ефективна ще військова стратегія, яка застосовується вже шість місяців.

Вони додали, що афганські вибори та їх вплив на громадську думку будуть ключовими питаннями аналізу.

Навіть найкраща стратегія боротьби з повстанським рухом, спрямована на те, щоб привернути до себе жителів Афганістану і вивести з гри Талібан, "не спрацює" без законного чинного уряду, сказав один з представників Білого дому.

Деякі джерела в Пентагоні вважають зацикленість Обами на легітимності афганського уряду слабким виправданням відмови від такого жорсткого політичного рішення, як направлення нових військ в країну. Вони підкреслюють, що першочерговим завданням має бути перемога над "Талібаном".

Нагадаємо, раніше Барак Обама висловив сумнів у тому, що подальше збільшення контингенту американських військ в Афганістані зможе змінити ситуацію в цій країні.

Після зустрічі з прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером Обама вже заявляв, що в даний час "немає конкретного рішення" про чергове збільшення контингенту американських військ в Афганістані.

Читайте також:

Обама засумнівався в правильності американської стратегії в Афганістані

Обама продовжив дію надзвичайного стану в США через терористичну загрозу

США за вісім років вклали в Афганістан 110 млрд доларів 

Афганістан вислав американських охоронців через п'яні оргії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: