Обама визнав, що не доплачує жінкам

Американські жінки заробляють 77 центів проти долара, який заробляють чоловіки.

Президент США Барак Обама закликав сенат конгресу США прийняти законопроект про рівну оплату праці для чоловіків і жінок.

"За даними на 2010 рік, жінки заробляють 77 центів проти долара, який заробляють чоловіки. Розрив ще більше для працюючих кольорових жінок, і стосується жінок всіх рівнів освіти ... Дискримінація в питанні оплати зачіпає сім'ї, які втрачають необхідний дохід. А при такій кількості сімей, що залежать від зарплати жінок, це завдає шкоди американській економіці в цілому ", - йдеться в заяві Обами.

Президент зазначив, що його адміністрація вже прийняла ряд кроків з подолання дискримінації і буде боротися з нею і в майбутньому.

"Але ми не можемо робити це самі. Так що сьогодні я дякую палаті представників за їхню роботу над вирішенням цієї проблеми і закликаю сенат схвалити законопроект про рівну оплату праці, законопроект, заснований на здоровому глузді і здатний допомогти в тому, щоб жінки, які роблять ту ж роботу, що й чоловіки, отримували ту ж зарплату", - наголосив він.

Зокрема, Обама резюмував, що сподівається на швидкі дії конгресу, щоб він зміг підписати закон.

Читайте також:

Британський прем'єр вирішив заступитися за BP перед Обамою

У США розвішали рекламні щити, де Обаму прирівняли до Гітлера і Леніна

Рейтинг Обами опустився до рекордно низького рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: