Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

"Любитель історії" Барак Обама, президент США, тим не менше, часто помиляється та перекручує факти.

Напередодні Дня Перемоги та візита президента США Барака Обами до Європи журналісти згадують його "історичні ляпи".

Так, пише британська газета The Times, в травні минулого року Обама заявив, що його дядько Чарлі Пейн був одним з тих військовослужбовців американської армії, які першими увійшли в Освенцим. Як відомо, Освенцим, розташований на території Польщі, був звільнений радянськими військами.

Видання зазначає, що насправді дядько Обами брав участь в звільненні розташованого на території Німеччини трудового табору Ордруф.

У 2002 році Обама розповідав, як його дід Стенлі Данхем слухав історії товаришів по службі, які першими увійшли в Освенцим і Треблінку. Треблінка також розташована на території Польщі.

У Європі Обама зустріне 65-у річницю висадки союзницьких військ в Нормандії і, можливо, відвідає історичні місця. Планується, що президент США побуває в місцях, де воював його родич, зокрема в Бухенвальді. Бухенвальд, філіалом якого був Ордруф, також є одним з найвідоміших концентраційних таборів.

Звертаючись до історії, Обама і зараз продовжує помилятися.

Минулого тижня президент США, кажучи про тортури, використовував неіснуючу цитату Уїнстона Черчилля, який обіймав посаду прем'єр-міністра Великобританії в роки Другої світової війни.

За твердженням Обами, Черчиллю належать наступні слова: "Ми не застосовуємо тортур, коли... громадяни Великобританії піддаються неймовірному ризику". Історикам ця цитата невідома.

Читайте також:

За місце в Сенаті США змагаються порнозірка та шанувальник повій

Обама зірвав робочий графік, щоб в придорожньому кафе з'їсти гамбургер

Наркоторговці подарували Обамі партію маріхуани

Ніколя Саркозі врятував шофера від алкоголізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: