Обама за стовбурові клітини і проти нафти

Обраний президент США Барак Обама має намір незабаром після вступу на посаду скасувати деякі важливі рішення Джорджа Буша.

Про це повідомляє британська корпорація ВВС.

Демократ Джон Подеста, який очолює групу з передачі влади Обамі, заявив, що деякі попередні кроки Буша прямо суперечать поглядам нового президента, тому він може скасувати їх, навіть не вдаючись до голосування в конгресі.

Зокрема, мова йде про заборону республіканської адміністрації на дослідження в області стовбурових клітин, а також про рішення розпочати бурові роботи на родовищах нафти в штаті Юта.

"Ми бачимо, що адміністрація Буша навіть сьогодні активно робить дії, які, на мій погляд, суперечать інтересам нашої країни", - сказав Подеста в ефірі телеканалу Fox News.

За його словами, президентські рішення про скасування або заміну таких рішень можуть бути підписані досить швидко, оскільки для цього не потрібна підтримка конгресу.

"Думаю, ми побачимо такі кроки президента, - вважає Подеста. - (Обама) - це фігура, націлена на зміни і, я думаю, що у міру розвитку подій він поміняє роботу американського уряду".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: