Обама запізнився на власний виступ на Генасамблеї ООН

Обама став першим американським президентом за багато років, який не встиг на свій виступ на Генасамблеї ООН.

Президент США Барак Обама не встиг прибути до зали Генеральної асамблеї ООН до часу свого виступу на загальнополітичній дискусії Генеральної асамблеї, повідомив голова Генасамблеї Йозеф Дайс.

Традиційно президенти США виступають другими серед глав держав і урядів на загальнополітичних дебатах, і за багато років - це перший випадок, коли американський лідер спізнюється на свій виступ.

"Оскільки президент Обама не зміг прибути до зали до часу свого виступу, він звернеться до Генасамблеї пізніше", - оголосив Дайс.

Замість нього на трибуну піднялася президент Швейцарії Доріс Лойтард, співвітчизниця нинішнього голови Генасамблеї. Вона повинна була виступати за списком після Обами.

Нагадаємо, у Нью-Йорку (США) в рамках пленарного засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН відбувся "саміт тисячоліття", в якому взяли участь 139 глав держав і урядів, включаючи президента України Віктора Януковича.

Президент України Віктор Янукович під час свого виступу на саміті ООН, присвяченому цілям розвитку тисячоліття, заявив про скорочення масштабів бідності та підвищенні показників у сфері освіти в Україні. Він також відзначив досягнення України у сфері поліпшення здоров'я, але висловив стурбованість ситуацією з ВІЛ/СНІДом.

Читайте також:

У Нью-Йорку розпочала роботу 65-а сесія Генеральної Асамблеї ООН

Янукович виступив на саміті тисячоліття в Нью-Йорку

У Нью-Йорку відкривається "саміт тисячоліття"

ВідеоОбама запізнився на власний виступ на Генасамблеї ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: