Обама запропонував Медведєву обладнання та експертів для гасіння пожеж

Обама подзвонив Медведєву і запропонував допомогу у боротьбі з лісовими пожежами.

Президент США Барак Обама запропонував своєму російському колезі Дмитру Медведєву допомогу в гасінні лісових пожеж на території Росії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

Зокрема, США можуть завезти до Росії необхідне обладнання, а також надати допомогу експертів. Пропозиція була зроблена увечері 12 серпня в ході телефонної розмови, яка відбулася за ініціативою Вашингтона.

Обама також висловив солідарність з російськими рятувальниками за їх зусилля в боротьбі зі стихією та співчуття у зв'язку з людськими жертвами. Як уточнює прес-служба Кремля, Медведєв подякував американському президенту за співчуття та запропоновану допомогу.

Внаслідок рекордної спеки в середній смузі Росії влітку 2010 року виникли численні природні пожежі. Особливо постраждали Нижньогородська, Московська, Рязанська та Воронезька області. Кількість загиблих в результаті пожеж перевищила 50 людей.

Допомогу в гасінні пожеж Росії вже надають Білорусія, Україна, Азербайджан, Італія, Франція, Німеччина, Польща й інші держави. У Росії працюють іноземні пожежники та експерти, в країну завозиться спеціальне обладнання, а також допомога для погорільців.

Читайте також:

Чадний газ від російських пожеж накрив усю північну півкулю

Greenpeace: пожежі в Росії підняли у повітря радіацію

МНС встановило посилене патрулювання в Чорнобильській зоні через спеку

В Україні від пожеж постраждало вже 625 га лісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: