Обама зізнався, що не зміг стати лідером

Обама визнав, що йому не вдалося стати лідером, характеризуючи при цьому "лідерство" як уміння переконувати людей, об'єднувати їх, задавати тон і приводити такі аргументи, які були б зрозумілі людям.

Президент США Барак Обама зізнався, що не досить успішно впорався з роллю лідера.

"Ми були так зайняті виконанням поставлених цілей, що випустили з уваги той факт, що лідерство - це не тільки законотворча діяльність", - заявив Обама.

Американський президент охарактеризував "лідерство" як "уміння переконувати людей, об'єднувати їх, задавати тон і приводити такі аргументи, які були б зрозумілі людям".

Обама повідомив, що не зміг донести до простих американців важливість прийнятих економічних ініціатив. "Ми не завжди були успішними в цьому, і я беру на себе відповідальність за це. У майбутньому я зверну на ці речі більшу увагу", - підкреслив президент США.

Напередодні Обама зізнався, що результати проміжних виборів у конгрес США, на яких демократи зазнали нищівної поразки, змусили його замислитися, що необхідно було вчинити інакше.

Виступаючи на прес-конференції, присвяченій підсумкам голосування, глава Білого дому заявив, що відчуває себе "незатишно", знаючи результати виборів.

Нагадаємо, на минулих проміжних виборах у конгрес США Республіканська партія взяла переконливий реванш у демократів за нищівну поразку в 2008р.

Республіканці отримали контроль над палатою представників, завоювавши 239 місць проти 183 у демократів. На виборах в сенат демократи віддали конкурентам шість місць і зберегли лише незначну більшість - 51 проти 47.

Підсумки голосування, поки офіційно не підведені, проте, означають, що президент США Барак Обама більше не зможе проводити масштабні реформи, спираючись тільки на підтримку демократичних прихильників. Білому дому доведеться йти на компроміси або загрузнути у важкій і безрезультатній боротьбі за просування своїх законодавчих ініціатив.

Як відомо, поразка демократичної партії Барака Обами на проміжних виборах до Конгресу США засмутила Росію. У Москві бояться, що це спровокує відхід від принципів "перезавантаження" двосторонніх відносин і викличе зростання напруженості.

Читайте також:

Поразка партії Обами на виборах в США розчарувала Росію

Обама обійшов Путіна у рейтингу найвпливовіших людей світу

Вибори в США: опозиційні республіканці здобувають більшість в Конгресі

У США стартують вибори до Конгресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: