Обама знав про російських шпигунів ще до скандалу

Рада національної безпеки США обговорювала проблему російських шпигунів ще 18 червня - до візиту Мєдєвєдєва.

Білий дім офіційно спростував припущення, що шпигунський скандал між Росією і США став несподіванкою для Барака Обами.

Як з'ясувалося, глава американської держави знав про нелегальних розвідників ще за місяць до приїзду до Вашингтона президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

"Ще 11 червня під час брифінгу в Овальному кабінеті Бараку Обамі повідомили про цілу мережу російських нелегалів і з тих пір регулярно інформували про те, що відбувається", - розповів журналістам офіційний представник Білого дому.

18 червня для обговорення цього питання спеціально збиралася Рада національної безпеки США, на якій головував сам президент США. Пізніше, 24 червня, на зустрічі з Дмитром Мєдвєдєвим, Барак Обама не став спілкуватися на цю тему з російським президентом.

"Дата 28 червня для арешту нелегалів була обрана невипадково. Спецслужби отримали інформацію, що один з підозрюваних збирався в терміновому порядку залишити територію США і сховатися", - додав представник Білого дому.

Варто зауважити, що обговорення можливого обміну підозрюваних в шпигунстві на людей заарештованих в Росії через роботу на західні спецслужби почалося ще до арешту росіян в американській адміністрації.

Пізніше, 28 червня, були проведені переговори із Службою зовнішньої розвідки Росії. Американці фактично відразу ж назвали прізвища людей, яких вони хочуть вивезти з РФ.

Як повідомлялося, опитування громадської думки в РФ показало, що більшість жителів країни вважають , що найбільший з моменту розпаду СРСР шпигунський скандал сфабриковано американськими спецслужбами.

Читайте також:

Двоє з "російських зрадників" залишилися у Британії

Фігуранти шпигунського скандалу прибули до Москви

Більшість росіян вважають, що шпигунський скандал організували американські спецслужби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: