Обама звернувся з посланням до лідера КНДР

У листі Обами йшла мова про повернення Північної Кореї до обговорення її ядерної програми в рамках шестисторонніх переговорів.

Президент США Барак Обама написав листа лідеру Північної Кореї Кім Чен Іру. Послання Обами привіз спецпредставник США по Північній Кореї Стівен Босуорт, який відвідав КНДР 8-10 грудня.

Високопоставлений представник Держдепартаменту США, який розповів про лист Обами, категорично відмовився розкрити зміст послання. Дипломат лише дав зрозуміти, що в листі Обами йшла мова про повернення Північної Кореї до обговорення її ядерної програми в рамках шестисторонніх переговорів. Саме підготовка до відновлення переговорів була основним завданням візиту Босуорта в КНДР.

Кім Чен Ір поки ніяк не відреагував на лист Обами. Невідомо навіть чи отримав лідер Північної Кореї послання президента США - з Босуорт під час його візиту в КНДР Кім Чен Ір не зустрічався.

Нагадаємо, Північна Корея в односторонньому порядку оголосила про вихід з шестисторонніх переговорів за участю США, Росії, Японії, Південної Кореї і Китаю в квітні 2009 року. На такий крок влада КНДР пішли після того, як Рада безпеки ООН засудила проведення Північно Корей випробувань триступінчатої балістичної ракети "Инха-2".

Читайте також:

Обама полетів до Південної Кореї вирішувати ядерне питання КНДР

Китайські ЗМІ видалили слова Обами про свободу слова

Обама вирішив, що відбулося "перезавантаження" відносин з Росією

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: