Обамі передбачають переобрання і кілька замахів на життя

Популярний астролог з М'янми Сан-Зарні Бо напередодні інавгурації президента США Барака Обами передбачив йому переобрання на другий термін.

Популярний астролог з М'янми Сан-Зарні Бо напередодні інавгурації президента США Барака Обами передбачив йому переобрання на другий термін.

За словами астролога, який робить щоденні прогнози для місцевих радіостанцій, карти показують в Обамі знак імператора. Він також відзначив, що леви народжені для ролі лідера.

Тим часом в передбаченні є і тривожна частина - зірки говорять, що на Обаму в 2009, 2010 і 2013 роках будуть здійснені замахи. В той же час астролог завірив, що всі вони будуть невдалі, оскільки обраного президента захищає його дата народження - 4 серпня.

Сан-Зарні Бо також відзначив, що для точнішого прогнозу йому потрібно прочитати майбутнє Обами по його руці.

Він додав, що небезпека загрожує і майбутньому держсекретареві США Гіларі Клінтон. Конкретизувати цю небезпеку астролог не став.

На питання, чи допоможе Обама народові М'янми в світлі американських санкцій проти військової хунти, яка керує країною, Сан-Зарні Бо відповів, що "люди, народжені в четвертий день місяця, стоять на стороні слабких".

Обама переміг на виборах президента США 4 листопада 2008 року. Його інавгурація пройде 20 січня.

Читайте також:
Обама вирішив, куди поїхати після інавгурації
"Американська Леді Ю" Барак Обама обіцяє громадянам США по тисячі доларів
Квитки на інавгурацію Обами розкупили за одну хвилину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: