Обаму назвали найбільш вороже налаштованим щодо Ізраїлю американським президентом

В Ізраїлі лідери Ради єврейських поселень Іудеї і Самарії Західного берега річки Йордан вважають Барака Обаму найбільш вороже налаштованим щодо Ізраїлю американським президентом.

Лідери Ради єврейських поселень Іудеї і Самарії Західного берега річки Йордан вважають Барака Обаму найбільш вороже налаштованим щодо Ізраїлю американським президентом.

На їхню думку, про це свідчить тиск Вашингтона на прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху для того, щоб останній відмовився від продовження мораторію на будівництво в поселеннях. Саме це питання є ключовим на прямих палестино-ізраїльських переговорах, що відновилися.

Нетаньяху готовий до певних компромісів, зокрема, до відмови від розширення планів поселенського будівництва при поновленні спорудження вже розпочатих будинків, однак Палестинська національна адміністрація Махмуда Аббаса вимагає беззастережного продовження мораторію.

Як повідомляє джерело, Рада поселень виступила з офіційною заявою, яку поширили через низку англомовних видань, включаючи ізраїльські та американські. "Ми - не маріонеткова держава, - вказують лідери Ради. - Переважна більшість американців розуміє, що Ізраїль залишається стовпом демократії в океані радикального ісламу".

"Ми просимо Конгрес США зажадати від Обами поваги до Ізраїлю та його незалежності, не змушувати нас скоїти колективне самогубство", - наголошується в заяві, повний текст якої буде поширено 15 вересня.

Нагадаємо, у вівторок, 14 вересня, в єгипетському курортному місті Шарм ель-Шейх стартує другий раунд прямих переговорів прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху і голови Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса з питань близькосхідного врегулювання.

Читайте також:

Обама про теракт 11 вересня: Америка ніколи не воюватиме з ісламом

Обама продовжив режим надзвичайного стану через загрозу терактів

Ізраїльські танки обстріляли палестинців у Секторі Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: