Обаму викликали до суду у ролі присяжного

Обама вже сповістив суд про те, що не зможе з'явитися для виконання своїх обов'язків через велику кількість обов'язків.

Президент США Барак Обама не з'явиться до суду для виконання обов'язків присяжного.

Про це повідомили джерела в адміністрації президента.

Обама вже сповістив суд про те, що не зможе з'явитися для виконання своїх обов'язків через велику кількість обов'язків, які він повинен виконувати на роботі у Білому домі.

Про те, що президента викликають до суду як присяжного, стало відомо 24 січня. Повістка прийшла на адресу Обами в Чикаго. Засідання суду повинно відбутися в понеділок у передмісті Чикаго Бріджвью.

Американські закони дозволяють викликати у ролі присяжного засідателя будь-якого громадянина США, який досяг 18 років, в тому числі, і президента країни.

Підбір присяжних здійснюється навмання спеціальними службовцями на основі реєстраційного списку виборців або списку кандидатів на отримання прав водія. В деяких судах відбір відбувається вручну, а в інших - за допомогою комп'ютера. Сенс цього методу полягає в тому, щоб зробити набір присяжних засідателів з усіх верств американського суспільства.

Особам, включеним до складу присяжних засідателів, надсилається судова повістка, яка повідомляє їх про це. У разі їх неявки до суду для виконання обов'язків присяжного їх можуть притягнути до відповідальності за неповагу до суду. Однак у законі є застереження про те, що термін служби особи в суді як присяжного не повинен порушувати його робочий розклад або іншу діяльність. Якщо відбувається таке порушення, то особа, з дозволу судді, може перенести службу в суді присяжних на інший зручний для неї час.

При цьому, згідно з американськими законами, якщо у присяжного будуть в окремі дні його терміну труднощі з участю в суді, то на ці дні суд може звільнити його від служби.

Читайте також:

У рідному місті Джиммі Картера повісили ляльку Обами

На прийом до Обами незаконно пробрався ще один непроханий гість

Обама розкритикував спецслужби за провал з нігерійським терористом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: