Обаму засмутила поразка Чикаго в боротьбі за Олімпіаду

Президента США дуже засмутило, що МОК не обрав Америку для проведення Олімпіади 2016 року.

Президента США Барака Обаму засмутило рішення Міжнародного олімпійського комітету, який обрав столицею Олімпіади-2016 Ріо-де-Жанейро.

Напередодні сесії МОК Обама разом з дружиною прилетів до Копенгагена для агітації за Чикаго, який був серед чотирьох міст-кандидатів на проведення Олімпійських ігор.

Виступаючи перед членами комітету, Мішель Обама заявила: "Я прошу вас обрати Чикаго. Я прошу вас обрати Америку".

"Якщо ви зробите це, якщо ми разом підемо цим шляхом, я обіцяю вам, що Чикаго і Сполучені Штати Америки не втратити обличчя", - заявив зі свого боку Обама.

Але пропри його зусилля, Чикаго, який вважався одним з фаворитів, вибув з боротьби в першому ж турі голосування. За ним члени МОК виключили і Токіо.

У фіналі переміг Ріо-де-Жанейро, який набрав удвічі більше голосів, ніж останній його суперник - Мадрид (66 проти 32). Бразильське місто перемогло багато в чому завдяки тому, що в Південній Америці Олімпійські ігри раніше ніколи не проводилися.

До речі, в США рішення Обами полетіти до Копенгагена сприйняли критично. Національний комітет Республіканської партії звинуватив главу Білого дому у зневажанні внутрішніх проблемам США.

Зокрема, Обама залишив країну в той день, коли були оголошені нові дані щодо безробіття - у вересні робочих місць позбулися 263 тисячі людей, безробіття зросла до 9,8%, що стало рекордним показником за останні 26 років.

Читайте також:

Олімпійські ігри 2016 відбудуться у Ріо-де-Жанейро

Обама особисто виборюватиме право провести Олімпіаду 2016 року в Чикаго

Грузія закликала бойкотувати Олімпіаду-2014 в Сочі

Українці готуються до Олімпіади-2010 в борг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: