Обаму звинуватили у проросійських поглядах на холодну війну

На думку опонентів президента США, є дві версії, що пояснюють закінчення холодної війни, - правдива і російська.

Колишня заступниця держсекретаря США при адміністрації Буша Ліз Чейні звинуватила нинішнього президента Барака Обаму в проросійському і антиамериканському трактуванні закінчення холодної війни. "Є дві різні версії, що пояснюють закінчення холодної війни, - правдива і російська. Минулого тижня в Москві Обама підтримав російську версію", - пише Чейні в газеті The Wall Street Journal.

Так Ліз Чейні прокоментувала виступ президента США перед випускниками російської Вищої школи економіки. У своїй промові Обама підкреслив, що холодна війна завершилася не за рішенням однієї зі сторін, а в результаті дій багатьох країн і за волею народів Росії і східноєвропейських держав.

Автор категорично не згодна з Обамою: "Холодна війна завершилася не тому, ніби так вирішила радянська влада, а тому, що СРСР не міг конкурувати з силами свободи і прихильністю країн вільного світу справі захисту свободи і розгрому комуністичного режиму". На думку Чейні, вислови Обами безвідповідальні, і "найнебезпечніше, якщо він щиро вірить в те, що говорив".

"Обама проголошує етичну рівність США і наших противників, охоче сприймає брехливі версії історії і відмовляється давати відсіч антиамериканським вигадкам", - викриває Чейні, стверджуючи, що ця тенденція очевидна у промовах Обами в Каїрі і Москві. Тим часом американський народ чекає, що його президент не дозволить брехати про свою країну, а також знає історію, пише вона.

Ліз Чейні радить Обамі узяти приклад з Трумена, який у 1950 році вказав, як небезпечно роззброювати Америку сподіваючись задобрити ворогів. На даний момент президент США дозволяє противникам розхрабруватися, а свою країну ослабляє, у тому числі морально, вважає вона.

Читайте також:

Обама наказав розслідувати масові вбивства полонених талібів

Бжезінський закликав США домовлятися з Путіним, а не Мєдвєдєвим

Міністр закордонних справ Гондурасу назвав Обаму "негреням"

Українське питання визнано найважчим у переговорах Обами в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: