Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обговорювали дівчат і угоду на 20 мільярдів: виплив запис розмови сина прем'єра Ізраїлю з друзями

Таємний запис розмови записав державний водій.

Один із ізраїльських каналів оприлюднив запис старої розмови сина прем'єр-міністра Ізраїля Беньяміна Нетаньяху Яіра з друзями, що відбулася 2015 року. Під час розмови хлопці обговорювали дівчат, адже тільки вийшли із стриптиз-клубу, а також угоду прем'єра на 20 мільярдів, підписану із батьком одного із друзів. 

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

"Мій тато забезпечив твоєму батькові 20 мільярдів доларів, а ти сперечаєшся зі мною за 400 шекелів?" - чути на записі слова Нетаньяху-молодшого.

Один із друзів Яіра на прізвище Маімон сказав, що ця розмова не має вийти за рамки автомобіля, у якому вона відбувалася, інакше станеться "пекло". 

Хлопці також обговорювали між собою дівчат, за якими щойно спостерігали у стриптиз-клубі, а також розповідали одне одному, скільки грошей витратили на цих жінок.

Як виявилося, трьох друзів записав на диктофон водій автомобіля, у якому вони їздили. Цікаво, що під час усіх їхніх розваг та розмов з Яіром перебувала державна охорона, призначена для сім'ї прем'єр-міністра.

В уряді наголошують, що це робота конкурентів Беньяміна Нетаньяху, які використовують будь-які незаконні методи для того, щоб посунути від влади нинішнього прем'єра. Також у заяві зазначається, що Нетаньяху не має зв'язків з Кобі маімоном, якому, як йдеться у записі сина, прем'єр "забезпечив угоду на 20 мільярдів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції