У вчителя був зламаний ніс, розтрощені вилиці та звихнута щелепа, котра потребувала негайного відновлення.

У Великій Британії 40-річного викладача з міста Халл Крістіана Доусона жорстоко побив екс-учень його школи.

Про це інформує "The Mirror".

Інцидент стався ще 17 березня. Учитель повертався додому після посиденьок з друзями, коли на нього раптово напав 18-річний Лукас Міколюнас.

Під час судового засідання Доусон заявив, що його сильно вдарили в обличчя: "Я побачив щось на кшталт білого світла. Так, ніби дзвонив дзвін, а тоді я отримав другий удар. Наступні кілька хвилин я майже не пам'ятаю".

Хірург, який оперував Доусона заявив, що обличчя чоловіка скидалося на "розтрощені кукурудзяні пластівці". Через проблеми з очними ямками чоловік добу не міг нічого бачити. Лікарі навіть попереджали про ймовірність того, що після відновлювальної операції на очницях Доусон все одно може лишитися сліпим назавжди.

Перед нападом вчитель помітив хлопця в закладі швидкого харчування, але не згадав його імені. Знайти зловмисника через соцмережі йому допомогли правоохоронці. Шляхи Доусона та учня перетнулися вперше в Sirius Academy West, де вчитель пропрацював кілька років, проте він не викладав в підлітка.

Міколюнаса визнали винним у нанесенні тяжких тілесних пошкоджень. Нині його звільнили під заставу за умови, що той надасть судові адресу проживання та співпрацюватиме з правоохоронцями. Остаточне засідання суду у справі відбудеться 25 липня.

Нагадаємо, що в Дніпровському районі Києва працівник інтернет-кафе так побив відвідувача, що той опинився у лікарні. Винуватцю загрожує до восьми років позбавлення волі.

Залиште свій коментар