Обмеження на іноземні інвестиції в Росії

Російська влада, можливо, введе обмеження на іноземні інвестиції в російську економіку, заявив Володимир Путін.

Російська влада, можливо, введе обмеження на іноземні інвестиції в російську економіку, заявив президент Росії Володимир Путін, перебуваючи в ОАЕ.

За словами російського президента, в США вже прийнятий подібний закон, а в деяких європейських країнах обговорюється можливість розробки аналогічних законодавчих актів. Путін звернув увагу на те, що це "викликає певну заклопотаність з нашої сторони" і що такі законопроекти не є ліберальними.

Путін також заявив, що коли у Росії не було можливостей для інвестування за кордоном, влада Європи і США наполягали на тому, щоб Росія відкрила свій ринок для нерезидентів. В той же час, коли у Росії з'явилася можливість вкладати засоби в економіку інших країн, вони почали закривати свої ринки.

Нагадаємо, що ряд російських компаній, у тому числі і "Газпром", хотіли б отримати доступ до кінцевих споживачів в Європі. Проте тут вони стикаються з незадоволеністю місцевої влади, які бояться потрапити у залежність від російських енергоресурсів.

Раніше повідомлялося, що російські профільні відомства погоджували законопроект про обмеження іноземних інвестицій в стратегічні галузі. Згідно цьому законопроекту, обмеження буде введено тільки для іноземних держкомпаній. Пропозицію чиновників депутати повинні розглянути у ході осінньої сесії. 

Також під час зустрічі, президент ОАЕ Аль Нахаян вручив Володимиру Путіну орден "Заіда" - вищу нагороду Об'єднаних Арабських Еміратів. Як відзначив Аль Нахаян, орден вручений президентові Росії "на знак визнання міцності відносин між двома країнами". 

Путін прибув в Об'єднані Арабські Емірати в понеділок. Перша за 35 років російсько-еміратських відносин поїздка керівника вищого рівня в ОАЕ присвячена розвитку торговельно-економічної і інвестиційної співпраці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: