Оборонний бюджет США - 696,4 млрд. дол.

Погоджувальна комісія сенату і палати представників конгресу США на засіданні остаточно затвердила витрати оборонного бюджету.

У 2008 році оборонний бюджет США становитиме 696,4 мільярда доларів, повідомили в секретаріаті сенату.

Узгоджений документ включає поточні річні витрати на діяльність міністерства оборони США і ядерні збройні програми міністерства енергетики США у розмірі 507 мільярдів доларів, а також пакет термінових додаткових витрат у розмірі 189,4 мільярдів доларів, які включають витрати на військові операції в Іраку та Афганістані, закупівлю спеціальної бронетехніки для захисту від вибухових пристроїв, на закриття військових баз та інші цілі.

Погоджувальна комісія фактично повністю задовольнила бюджетний запит президента США Джорджа Буша, оскільки затверджені в четвер оборонні витрати тільки на 20,9 мільйона доларів менше, ніж запрошував на 2008 рік Білий дім.

Документ передбачає також витрати у розмірі 99,2 мільярдів доларів для закупівель існуючих систем озброєнь і витрати у розмірі 73,7 мільярдів доларів для розробок нових озброєнь.

Комісія схвалила збільшення на 3,5% зарплатні для всіх категорій американських військових і дозволила збільшити в 2008 році чисельність сухопутних сил на 13 тисяч солдатів і військ морської піхоти - на 9 тисяч солдатів.

Голосування за узгоджений документ в сенаті і палаті представників, яке носитиме швидше технічний характер, очікується вже наступного тижня.

Відповідно до прийнятої в США практики, оборонний бюджет затверджується двома паралельними законопроектами - про витрати і асигнування. Документ про витрати встановлює ліміти бюджетних витрат, а також санкціонує військові програми. Документ про асигнування визначає розмір фінансування за лімітами і програмами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: