Оборонну компанію США звинуватили в передачі таємних технологій

Компанія постачала Росії, Китаю, Туреччині та Південній Кореї оптичні пристрої, призми, а також технічну інформацію.

Влада США висунула на адресу компанії Rocky Mountain Instrument Co. (RMI) звинувачення в незаконному продажі військових технологій за кордон.

З 1 квітня 2005 року по 11 жовтня 2007 RMI, зареєстрована в штаті Колорадо, постачала Росії, Китаю, Туреччині та Південній Кореї оптичні пристрої, призми, а також технічну інформацію, яка використовується для їхнього виробництва у військовій галузі.

Тим не менше, як уточнюється, керівництво RMI активно співпрацювало зі слідством і не перешкоджало роботі спецслужб.

У разі повного доказу вини RMI має виплатити штраф у розмірі одного мільйона доларів. Саме такий прибуток, за даними слідчих, керівництво RMI отримало в ході незаконних операцій з представниками чотирьох держав. У самій же компанії відмовилися давати коментарі з цього питання, однак висловили надію, що судове розслідування буде повністю завершено протягом найближчих 45 днів.

Дане розслідування проводилося спеціальною комісією при Міністерстві оборони США, що займалася розкриттям випадків пособництва тероризму, військового шпигунства, а також незаконної торгівлі військовою технікою.

Нагадаємо, в лютому американський суд засудив до 15 років тюремного ув'язнення колишнього співробітника компаній Boeing і Rockwell International за комерційне шпигунство на користь Китаю. За даними слідства, 74-річний Донфан Чун працював на китайські спецслужби понад 30 років.

Читайте також:

Китай почав масово скуповувати японські високотехнологічні компанії

Росія підготувалася до війни зі збройовими "піратами"

Учені запропонували використовувати ніс для виявлення терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: