Демократична партія Японії обрала майбутнього прем'єр-міністра

У Японії більшість депутатів проголосували за обрання прем'єр-міністром країни Наото Кана. Після того, як депутати схвалять обрання нового глави уряду, Кан зможе приступити до формування кабінету міністрів.

Головою Демократичної партії Японії і кандидатом на пост прем'єр-міністра країни став Наото Кан.

Кандидатуру Кана, який обіймав посаду міністра фінансів в уряді Юкіо Хатоями, на голосуванні, проведеному в п'ятницю, 4 травня, підтримали 291 з 420 членів Демократичної партії. Другий претендент на пост глави Демократичної партії - депутат парламенту від Осаки Шінджі Тарутоко - набрав 129 голосів.

Пізніше в п'ятницю кандидатура Наото Кана на пост прем'єр-міністра Японії буде винесена на розгляд парламенту Японії. Після того, як депутати схвалять обрання нового глави уряду, Кан зможе приступити до формування кабінету міністрів.

Попередник Наото Кана на посаді голови Демократичної партії Японії - Юкіо Хатояма, також колишній глава уряду, 2 червня оголосив про відставку. Своє рішення Хатояма пояснив тим, що не виправдав надії виборців і не домігся перенесення бази американських піхотинців Футенма з острова Окінава. 4 червня Хатояма і всі члени його кабінету міністрів, включаючи Наото, офіційно пішли у відставку.

Юкіо Хатояма, якого, як очікується, змінить на посту прем'єра Наото Кан, у вересні 2009 року став першим за останні півстоліття, за винятком рідкісних епізодів, главою уряду Японії, який не представляв Ліберально-демократичну партію.

Читайте також:

Прем'єр-міністру Японії загрожує відставка через американську базу

Японська правляча коаліція розпалася

Влада Японії розгляне питання про виведення бази ВПС США з Окінави

Японія помилково назвала Курили окупованими Росією

ВідеоДемократична партія Японії обрала майбутнього прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: