Обшукано футбольний клуб Березовського

Бразильська поліція провела обшук у футбольному клубі "Корінтіанс", одним з інвесторів якого є Борис Березовський. Вилучені комп'ютери і документи.

Бразильська поліція провела обшук у футбольному клубі "Корінтіанс". Вилучені комп'ютери і документи, передає агентство АР.

Керівників спонсора "Корінтіанс" - британської компанії Media Sports Investment (MSI) - підозрюють у фінансових махінаціях. Одним з власників MSI є Борис Березовський. У Бразилії виданий ордер на його арешт.

Корінтіанс
Lenta.ru
Емблема ФК "Корінтіанс"
Під час обшуку один із співробітників клубу спробував втекти, прихопивши комп'ютер. Колишній президент клубу Альберто Дуаліб (Alberto Dualib) і декілька директорів викликані на допит.

Прокуратура обвинувачує колишнє керівництво "Корінтіанс" в змові і шахрайстві. Вони нібито з 2000 по 2005 роки підроблювали бухгалтерську звітність на суму в 255 тисяч доларів.

Генеральна прокуратура Бразилії також підозрює керівництво MSI у відмиванні грошей і створенні злочинної групи. Нагадаємо, слідчі зацікавилися "Корінтіанс", коли частина його керівників поставила під сумнів походження грошей, що направляються на фінансування клубу.

Співпраця "Корінтіанс" і MSI почалася в 2004 році, за цей час компанія інвестувала в клуб мільйони доларів для покупки провідних гравців, проте гроші на рахунки "Корінтіанс" у результаті поступати перестали.

Раніше бразильська прокуратура видала ордери на арешт не тільки Березовського, але і його ділового партнера Кіа Джурабчіана і фінансового директора інвестиційної групи Нояна Бедру. У 2005 році Березовській затримувався в аеропорту Сан-Паулу, проте після допиту був відпущений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: