Обстріли території Ізраїлю скоротилися

По території Ізраїлю бойовики руху ХАМАС запустили вдвоє менше ракет. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Ізраїльтянам в ході військової операції в секторі Газа удалося значно скоротити можливості бойовиків ХАМАС з обстрілу території Ізраїлю ракетами. Як повідомляє газета Haaretz з посланням на заяву ЦАХАЛа, в порівнянні з 27 грудня, коли почалася операція, у бік Ізраїлю запускається в два рази менше ракет.

11 січня по території Ізраїлю з сектора Газа було випущено 22 ракети. Одна з них розірвалася на шкільному дворі в ізраїльському місті Ашдод. В цей час учнів там не було, ніхто не постраждав. 10 січня ізраїльської території досягло, щонайменше, 21 палестинська ракета, 14 осіб було поранено. Незадовго до початку операції, 24 грудня, ісламісти випустили по ізраїльській території більше 80 ракет.

Як передбачають ізраїльські спецслужби, лідери руху ХАМАС ховаються в підвальних приміщеннях лікарняного комплексу "Шифа" (Shifa Hospital) в місті Газа, можливо, в другому корпусі (Building Number 2), який колись побудували ізраїльтяни. Про це Haaretz повідомляє посиланням на джерело в спецслужбах. У другому корпусі, за даними газети, є обширні цементовані підвальні приміщення. В той же час, за інформацією палестинських джерел, які наводить газета, лідери ХАМАСа ховаються в різних місцях, деякі постійно переміщаються по сектору.

11 січня в операції "Литий свинець" в секторі Газа, як раніше повідомлялося, були вперше задіяні резервісти. Проте основна їх частина, за заявою командування, все ще знаходиться в тренувальних таборах.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: