ОБСЄ проти незаконної міграції

В Києві продовжує роботу щорічна парламентська сесія ОБСЄ.

ОБСЄ
Парламентська асамблея ОБСЄ продовжує роботу в Києві. (Фото: portal.rada.gov.ua)

У Києві продовжує роботу щорічна Парламентська сесія ОБСЄ. Загальний Комітет з економічних питань, науки, технології і навколишнього середовища прийняв сьогодні Резолюцію "Виконання прийнятих в ОБСЄ зобов'язань" (щодо міграції).

У документі йдеться про те, що Парламентська асамблея ОБСЄ закликає до створення і впровадження єдиної статистичної системи в міграційних потоках з метою отримання загальних об'єктивних і надійних даних з цього питання, а також закликає держави-члени ОБСЄ підписати і ратифікувати Європейську конвенцію про правовий статус трудящих мігрантів. Члени Комітету висловилися за підписання і ратифікацію Протоколу проти незаконного ввезення мігрантів по суші, морю і повітрю, який було схвалено ООН 15 листопада 2000 року з метою боротьби з незаконною міграцією.

У Резолюції міститься рекомендації країнам-учасницям, які є державами, що приймають мігрантів, укласти з країнами походження угоди про повернення нелегальних мігрантів. Пропонується державам-учасницям підписати і ратифікувати Протокол про попередження і запобігання торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за це, прийнятий ООН 15 листопада 2000 року.

Учасники засідання вважають необхідними збільшити кількість інформаційних центрів ОБСЄ для мігрантів за прикладом тих, які створені в Таджикістані та Киргизії, а також підтримують розвиток міграції на партнерській основі шляхом підтримки (стимулювання) діалогу і співпраці між країнами транзиту і приймаючими країнами. ПА ОБСЄ, підкреслюється в Резолюції, закликає до зміцнення двосторонніх і багатобічних програм, направлених на підтримку загального розвитку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: