Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ стурбоване неузгодженими російськими військовими навчаннями у зоні безпеки Молдови

Згідно свого мандату, місія ОБСЄ направила своїх співробітників у відповідну частину зони безпеки.

Місія ОБСЄ в Молдові висловила свою стурбованість у зв'язку з проведенням 14 і 15 серпня оперативною групою російських військ у Придністров'ї несанкціонованих військових навчань, що включають форсування річки Дністер, в зоні Безпеки.

Про це поінформували в прес-службі місії ОБСЄ, - пише Укрінформ.

«Згідно свого мандату, Місія ОБСЄ направила своїх співробітників у відповідну частину зони безпеки 14 і 15 серпня, але їм завадили провести повний моніторинг навчань.

Відповідно до Принципів співпраці між Місією ОБСЄ та Об'єднаною контрольною комісією (ОКК) в Зоні Безпеки від 2004 року, Місія передала  встановленими каналами всім делегаціям ОКК результати своїх спостережень», - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється також, що відповідно до Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в придністровському регіоні Республіки Молдова від 21 липня 1992 року, проведення військових навчань у Зоні Безпеки вимагає дозволу ОКК, що в даному конкретному випадку не було зроблено.

ВідеоОБСЄ зафіксувала незаконний в'їзд колони вантажівок з РФ на Донбас

Безпілотник місії ОБСЄ зняв, як з Росії на Донбас заїхали колони вантажівок. А потім виїхали ґрунтовою дорогою назад. Обидві колони зупинялися біля позашляховика, що стояв в полі. Водії головних машин виходили поспілкуватися з людьми з припаркованих машин.

ОБСЄ зафіксувала незаконний в'їзд колони вантажівок з РФ на Донбас

Місія ОБСЄ в Молдові закликає всі сторони, залучені до виконання Угоди 1992 про принципи мирного врегулювання, повністю дотримуватися положень Угоди і режиму Зони Безпеки, а також відповідних рішень та положень ОКК, що відповідає інтересам усіх сторін.

Нагадаємо, що раніше ОБСЄ повідомляла, що в Україну з території Росії в'їхала колона техніки

Вибір редакції