ОБСЄ відкликала спостерігачів з РФ

Організація з безпеки співробітництва в Європі не надсилатиме спостерігачів на парламентські вибори до Росії.

Організація з безпеки співробітництва в Європі каже, що вона не надсилатиме спостерігачів на парламентські вибори до Росії, що мають відбутися 2-го грудня. ОБСЄ заявила, що російська влада запровадила надто багато обмежень на діяльність спостерігачів.

Досі заявленим спостерігачам не було видано візи, а їх кількість була суттєво обмежена.

В заяві ОБСЄ зазначається, що її експертам і спостерігачам постійно відмовляли в російських візах, і воно дійшло висновку, що російська влада не хоче їх приймати.

Речник російського міністерства закордонных справ заявив, що ОБСЄ вільна приймати будь-яке рішення, додавши, що Росія не змінить свого. 

Суперечка, схоже, позначиться на Росії на тій підставі, що багато західних урядів тепер визначатимуть, наскільки вільними і справедливими можуть вважатися російські вибори.

Тим часом, верхня палата російського парламенту одностайно проголосувала за припинення участі Москви в Договорі про звичайні Збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ).

Це означає, що тепер президент Путін може остаточно схвалити вихід Росії з Договору, підписаному на початку 90-х років, який обмежує військові сили в Європі.

Період мораторію Росії на дію Договору розпочинається з 12 грудня.

Президент Путін підписав указ про припинення дії Договору у зв’язку з, як сказано, винятковими обставинами, що стосуються безпеки Росії.

Стосунки між Росією і Заходом з низки питань безпеки наразі напружені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: