Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обурених каталонців поліція заспокоює гумовими кулями і кийками

Проте на багатьох дільницях голосування відбувається мирно.

Поліція Іспанії використовує гумові кулі проти учасників демонстрацій, які виступають за незалежність Каталонії від Іспанії

Про це повідомляє видання на NacióDigitaI.

Інформацію підтверджує і  глава женералітату (уряду) Каталонії Карлес Пуджемон, який звинуватив іспанську державу у невиправданому насильстві стосовно мирних громадян.

"Невиправдане насильство, гумові кулі, вилучення урн і документів для голосування, блокування шкіл – все це створює ганебний зовнішній образ держави і ця ганьба супроводжуватиме її вічно" - наголосив він.

Також уряд Каталонії повідомляє про щонайменше 38 людей, які отримали легкі поранення в результаті зіткнень зі співробітниками правоохоронних органів на одній з виборчих дільниць в Барселон. 

Поліції доводиться застосовувати і гумові кийки. У мережі ширяться фото зі скривавленими людьми, які постраждали у сутичках з поліцією.

Як відомо, у неділю в Каталонії проходить заборонений Іспанією референдум про незалежність автономії. В день референдуму про незалежність Каталонії відкрилися і працюють 73% виборчих дільниць. 

Виборці з самого ранку вишикувалися в черги перед дільницями. Іспанська поліція після початку голосування вдалася до спроб заблокувати дільниці і вилучити виборчі урни.

На окремих дільницях дійшло до сутичок і поранень. В той же час ЗМІ повідомляють, що на багатьох дільницях голосування відбувається мирно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції